úterý 5. listopadu 2013

Voňavá vánoční novinka v našem obchodě

Představujeme báječnou novinku- zimní vůni Givre Blanc! Jedná se o další překrásnou řadu z kolekce AMÉLIE & MELÁNIE z produkce společnosti Lothantique. Nabízí luxusní francouzské koupelové přípravky a kosmetiku z Provence, které jsou vyrobeny pouze z přírodních prvků a složek.

Nechte se unést příslibem nezapomenutelně krásné zimy s ledově pocukrovanými okny. Základ pudrově květinových tónů ve spojení s dřevitou a šmrncovní vůní, kožešinové bambulky a šálky dělají z kosmetiky elegantní a smyslnou Sněhovou královnu. Krásný vánoční dárek i voňavá odměna pro každou dámu!


Základ vůně: Bergamot-rose-heliotrope

K zakoupení na naší kamenné prodejně i na eshopu zde: http://flowers-living.cz/amelie-et-melanie/givre-blancSprchový gel i pěna do koupele- dva v jednom. Bez sulfátů a parabenů, vhodné pro všechny typy pokožky ke každodennímu použití, 450 ml. Ozdobeno šálkou a bambulkami.

Svíčka hoří přibližně 35 hodin a má čistě bavlněný knot.Ozdobena bambulkami.

Vůně ve spreji vhodná do prádla, na poštář a na závěsy, 100 ml. Ozdobena bambulkami.

Čistě rostlinné mýdlo, 25 g. Vhodné pro všechny typy pokožky a pro denní použití.

Čistě rostlinné mýdlo, 100 g. Vhodné pro všechny typy pokožky a pro denní použití.

3 komentáře:

 1. To je pastva pre oči, čo tak potom pre čuch?
  m.

  OdpovědětVymazat
 2. Hey Sandra! Found the perfect new magazine for you today! Daphne's Diary. It is a Dutch magazine, now translated ino English. Google it if you have a moment - it is lovely!

  OdpovědětVymazat
 3. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchodujte kdekoliv - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat